כפר המכביה, מתחם הספורט המיתולוגי, גידל דורות של מאמנים וספורטאים והפך ברבות השנים לאחד מכפרי הספורט החשובים בעולם. וויפ״א, פיפ״א, אגודות ספורט עולמיות וישראליות, קבוצות ספורט ומאמנים לדורותיהם, בוחרות בכפר המכביה במהלך השנים כמרכז לסדנאות, הרצאות, העצמה ואימונים עבור קבוצות ושחקנים מהארץ והעולם. 

במהלך השנים הפך כפר המכביה למוקד מפגש לפוליטיקאים ומדינאים וראשי ממשלות, לדיונים, מפגשים אישיים ומשאים-ומתנים פוליטיים, וכן לבחירה של חברות ההייטק המובילות בישראל, לקיום מרתונים של עבודות צוות, פיצוח ובריינסטורמינג, בחדרי הישיבות של המתחם. 

השילוב הייחודי בין המרחבים הירוקים הפסטורליים, המיקום המנצח בלב גוש-דן, ונגישות מתקני הספורט ברמה הגבוהה ביותר, מאפשר לחברות להעניק לעובדיהן את היכולת להתמקד, להשתחרר, להעצים את עצמם, ולקחת נשימה לגוף ולנפש, במרחבים הירוקים הענקיים של הכפר האולימפי, במהלך העבודה על הפרויקטים בחדרי הישיבות.

מתחם כפר המכביה מכיל בית מלון, מרכז כנסים וחדרי ישיבות, אולמות אירועים וכנסים, ומרכז ספורט וכושר מהגדולים בישראל – המשתרע על פני 52 דונם של מרחבים ירוקים  עם  14 מגרשי טניס, אולם ספינינג,מגרשי כדורסל וכדורגל, אולם כדורסל, מגרש כדורעף, מתחם טניס-שולחן מקצועי, חדר כושר,  מרכז spa ובריכות שחייה רבות.

כפר המכביה נוסד על פי חזונו של אהרון נתנאל, יו״ר מכבי העולמית, להקים כפר אולימפי מרכזי לתנועה בישראל. מתחם כפר המכביה הממוקם בלב גוש דן, משתרע על פי למעלה מ 80 דונם של שטחים ירוקים, חורש טבעי ונוף מרהיב פתוח, במרחק 15 דקות נסיעה ממרכז העסקים והבילוי התוסס של תל אביב, מנמל התעופה בן גוריון, וומרכזי העסקים והייטק החשובים של גוש דן.

תמונת הכפר מלמעלה

עיצוב ומולטימדיה

נשמח לממש עבורכם כל קונספט ולהתאים את החלל באופן מושלם לצרכי המפגש ולהציע מגוון פתרונות טכנולוגיים מתקדמים שיהוו חלק בלתי נפרד מכל אירוע פרטי ועסקי. לשירותכם, מערכת תאורה מתקדמת, מסכי לדים להקרנת אימאג'ים ממוחשבים, מסכי ענק להקרנת מצגות, קליפים ותמונות, מערכת סוראונד איכותית, סביבת אינטרנט אלחוטי לגלישה ועוד.

ספק הבית שלנו, חברת Holdigital מספקת שירותים נוספים ופתרונות לכל כנס ואירוע. תרגום סימולטני, פתרונות הגברה ותאורה מתקדמים, פתרונות מחשוב וציוד לתערוכות. חברת Holdigital הפועלת בארץ מזה כ 15 שנים מתמחה במתן שירותים טכניים ובעלת ניסיון וידע רב בכנסים, אירועים עסקיים ואירועים פרטיים. חברת Holdigital" תשמח לעמוד לרשותכם בייעוץ תכנון וביצוע ברמה הגבוהה ביותר.

חבילות ארוח

מגוון רחב של אפשרויות כיבוד וארוח, מותאמים לצרכים המדויקים שלכם, הכוללים , ארוח בוקר מפנק בפטיו, כיבוד רץ לאורך היום וארוחות צהריים וערב במלון או במרחב פרטי. 

אנו שמים דגש על חוויה מלאה של טעם, אסתטיקה, גיוון וכמובן, שירות, המאפשרים לכם להתמקד במשימות המפגש העסקי או החברתי של הארגון. 

דף מידע טכני - מולטימדיה

ירוק בכפר